FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

vitan1ЛАСКАВО ПРОСИМО!


Раді вітати Вас на сайті нашого управління освіти!

Районні управління освіти, як і люди, відрізняються одне від одного: кожний має індивідуальний характер і біографію. Багато років з наснагою передають свої знання, досвід, любов, уміння вчителі нашого району. Ми прагнемо, щоб на сторінках нашого сайту Ви знайшли корисну інформацію про систему роботи освітян району. Запрошуємо до плідної співпраці усіх, хто працює над оновленням освітньої галузі, а також учнів, батьків.Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В. від освітян міста Харків

Шановний Олегу Васильовичу!

Освітяни Харкова обурені заявами обласної влади щодо неможливості відновлення очної форми навчання начебто через відсутність укриттів у школах.

У закладах загальної середньої освіти готують безпечні укриття для дітей. Результати нашої роботи високо оцінили представники ЮНІСЕФ та інших іноземних організацій, які бачили, що ми провели колосальну роботу з розчищення завалів, та оцінили скільки праці вкладено у відновлення навчальних закладів.

Міністерство освіти і науки України наголосило, що дистанційне навчання призводить до безперечного зниження якості освіти. Ми робимо все для того, щоб освітній Харків жив. Чому маємо полишити розпочате та закрити очі на численні прохання батьків, які хочуть, щоб їхні діти отримували якісні знання та спілкувалися з однокласниками в школах, а не через монітор?

Шановна обласна владо, не принижуйте результати роботи педагогів. Ми роками працювали для того, щоб освіта в Харкові була на найвищому рівні, а ви пишались своїми дітьми! Тому давайте спільно докладемо зусиль для розвитку дітей, а не паплюжитимемо роботу щодо впровадження комбінованого навчання. Тим паче, чи йтиме дитина до школи, вирішуватимуть батьки.

Відвідайте укриття у наших школах, прокоментуйте побачене, а не займайтеся недоречним популізмом. Не словом, а ділом, заради щасливого майбутнього дітей, про яке ви постійно говорите.


/Files/images/13112018/898_3_0.jpg

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Опитування

Хто відвідував наш сайт?