FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Вогневий рубіж

/Files/images/02112018/0909.jpeg

Положення про проведення військово-спортивних змагань

«Вогневий рубіж»


Управління освіти адміністрації Немишлянського району

Харківської міської ради

НАЦІОНАЛЬНО- ПАТРІОТИЧНА ГРА «ВОГНЕВИЙ РУБІЖ»

Керівники проекту – Кріцина Олеся - заступник голови Асоціації ДЮГО «ТЕМП», Королюк Анастасія, керівник волонтерського об’єднання ХМОУС.

Координатори проекту:Бончковська Світлана Вячеславівна, методист методичного центру Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради;

Юкляєвська Наталія Вікторівна, директор ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»; Нікітчук Людмила Артемівна, куратор Асоціації ДЮГО «ТЕМП»; Кириченко Даниїл Євгенович, голова Асоціації ДЮГО «ТЕМП».

1. Анотація

Ми звикли до того, що в засобах масової інформації з'являються сумні історії про людей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, яким потрібна допомога. Але, виявляється, є й інші історії ... Їх герої змогли не тільки подолати свою хворобу чи проблему, а й досягти певних успіхів…

Проект «Вогневий рубіж» реалізується волонтерами районної Асоціації дитячих і юнацьких громадських організацій (ДЮГО) «ТЕМП» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості № 6 Харківської міської ради» за підтримки Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради.

До участі у проекті запрошуються активісти учнівського самоврядування, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань, педагоги, працівники системи шкільної та позашкільної освіти, учні та їх батьки.

2. Головною метою проекту є об’єднання зусиль учнівської молоді до налагодження суспільного діалогу, розвиток громадських ініціатив для соціальної згуртованості та інтеграції демобілізованих учасників АТО, ветеранів Другої світової війни.

3. Завдання проекту

3.1. Розвиток та популяризація занять з військово-патріотичної підготовки серед учнівської молоді міста Харкова через зв’язок поколінь; визначення та підвищення рівня фізичної та військово-тактичної підготовки учнів; сприяння розвитку національно-патріотичного руху у шкільних закладах міста Харкова, пошукової діяльності; покращення військово-патріотичного виховання молоді.

3.2. Підготовка матеріалів для реалізації проекту:

Ø написання статей, есе;

Ø проведення інтерв’ю;

Ø зйомка відеороликів.

3.3. Розробка і друк альманаху (альбому), в якому будуть зібрані найкращі історії учасників АТО, ветеранів Другої світової війни.

3.4. Створення відеофільму за матеріалами проекту (відеоролики, інтерв’ю).

3.5. Розробка та проведення інформаційних кампаній задля сприяння розповсюдження історій.

3.6. Проведення навчально-просвітницьких заходів для вироблення та реалізації місцевих програм соціальної реабілітації та інтеграції для даних категорій громадян.

3.7.Відстеження результатів проекту.

4. Реалізація проекту

Що планується зробити і коли?

Гра проводиться кожного року починаючи з 2013/2014 навчального року та складається з таких елементів:

вересень-жовтень Підготовчий етап – розробка та презентація проекту.
жовтень-грудень Пошук людей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, змогли гідно знайти вихід і своїм прикладом надихнути інших людей. Робота медіа-груп. Підготовка матеріалів для реалізації проекту.
січень- березень Розробка і друк альманаху (альбому), до якого увійдуть роботи, які виконали учні. Створення відеофільму за матеріалами проекту.
квітень Розробка та проведення інформаційних кампаній задля сприяння розповсюдженню історій. Проведення прес-конференцій, зустрічей з героями АТО, Другої світової війни, пошукова робота, шефська допомога. Проведення гри.
травень Презентація напрацювань проекту: презентація альманаху та показ відеофільму. Розповсюдження альманаху серед молодіжних громадських організацій, журналістів, шкільних бібліотек.

5. Очікувані результати

Безпосереднім результатом проекту буде розширення місцевих миротворчих ініціатив, спрямованих на пошук успішних моделей і методів порозуміння у громадах, посилення їх мотивації для поглибленого вивчення питань сприяння примирення у громадах, можливо, зміна їх поглядів щодо загальнолюдських цінностей, демократичних перетворень в нашій державі, що в свою чергу призведе до розширення знань молоді та впливу на їх погляди щодо зазначеної проблеми.

6. Схема поширення та практичного застосування результатів реалізації проекту

Ø Відеофільми та альманахи буде розповсюджено по закладах, Департамент освіти Харківської міської ради, органи місцевого самоврядування тих громад, які брали участь у проекті, а також в спеціалізовані НУО регіону, яких цікавить це питання.

Ø Інформація про проект та його результати буде поширюватися через організації учнівського самоврядування, а також через сайти наших партнерів і газети, які випускаються прес – центрами закладів освіти.

Всі матеріали за проектом також будуть викладені на інтернет-сторінку проекту на сайті КЗ «ЦДЮТ № 6» : http://cdut-frunzenskiy.edu.kh.ua/

Контактні особи:

Нікітчук Людмила Артемівна,

куратор Асоціації ДЮГО «ТЕМП»

ludmila.nikitchuk@gmail.com

7. Партнерипроекту:

- Методичний центр Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради;

- Харківська міська організація учнівського самоврядування;

- Харківської міська рада ветеранів України;

- Управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради;

- Харківська Молодіжна рада при міському голові;

- ВПО «Динамо»;

- ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»;

- Харківська обласна громадська організація «Асоціація в підтримку громадських ініціатив «АССА»;

- ХОМГО «Харківського центру волонтерів».

Кiлькiсть переглядiв: 1053

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.